درباره

اینجانب علی رجبعلی متولد آبانماه سال 1339 تهران، پس از طی دوران نوجوانی و جوانی و با شروع جنگ تحمیلی در سال 1360 با حضور در عملیات فتح المبین به درجه رفیع جانبازی نائل گردیدم. دو سال بعد، از سال 1362 در حوزه هنری سازمان تبلیغات و در گروه تلویزیونی فعالیت حرفه‌ای خود را شروع نموده و پس از آن به موازات تحصیل در گروه تلویزیونی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و در حوزه فیلمسازی به فعالیتم را ادامه دادم.

در سال 1376 استراتژی واگذاری کل تبلیغات شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به بخش خصوصی (شرکت های تبلیغاتی)  را طراحی نمودم که این طرح در سال 1377 بعنوان یکی از موثرترین تحولات اقتصادی بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به تایید و اجرا گردید.

برای اولین بار در سال 1378 نخستین قرارداد نمایندگی انحصاری کل پیام های بازرگانی شبکه پنجم سیما (شبکه تهران) را با اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما منعقد نمده و توانستم علیرغم فراز و نشیب های بسیار و در نبود هیچ گونه پیشینه در تلاقی دو سیستم دولتی و بخش خصوصی، موفقیت چشم‌گیری بدست آورم. راهی سخت ولی به لطف خدا و با همت نیروهای متخصص در کانون‌های تبلیغاتی، دستاوردی عظیم در ایجاد درآمد برای سیستم دولتی و بخش خصوصی ایجاد نمایم.

خوشبختانه این طرح علاوه بر ارتقاء جایگاه اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما، با عقد قرارداد های چند ده هزار میلیاردی ،صنعت تبلیغات کشور را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و فراتر از راندمان‌های اسمی توانستیم برای این صنعت “تبلیغات” بویژه در بحث اقتصاد، تحولی عظیم برای کشور از خود بر جای گذاریم.

 در ادامه برای ارائه خدمات تخصصی، در سال 1381 شرکت فیلمسازی و کانون تبلیغاتی نوین فیلم را تاسیس و در دو حوزه فیلمسازی و تبلیغات بعنوان صاحب امتیاز و رییس هیات مدیره و مدیر عامل فعالیت کاملا حرفه ای خود را ادامه دادم.

در طی سالیان گذشته تا به امروز، در صنعت فیلمسازی و بویژه تبلیغات، شرکت نوین فیلم گستر، بعنوان یکی از موفق‌ترین، خوش‌نام‌ترین و بزرگترین شرکت های تبلیغاتی 360 در سه حوزه ATL/BTL/TTL توانسته است موفقیت‌های چشم گیری برای تمامی برندها و سازمان های دولتی و خصوصی در کارنامه درخشانش ثبت نماید.

لازم است اشاره نمایم شرکت نوین فیم گستر در حوزه تبلیغات رسانه صدا و سیما بیش از 3500 تیزر رادیویی و تلویزیونی را پذیرش، ساخت و به پخش رسانده است که این مهم تنها گوشه ای از عملکرد 4 دهه فعالیت این کانون تبلیغاتی با مدیریت اینجانب است.

سوابق شغلی

قبل
بعد

نگاهی به